Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Jean Barbou van Roosterenstraat 9 Born

Jean Barbou van Roosterenstraat 9, 6121 XL Born

151 m² Bouwjaar 1827 7 kamers 4 slaapkamers Label F

Jean Barbou van Roosterenstraat 9 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Born, gebouwd in 1827. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 705 m² en 7 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1827
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
705 m²
Inhoud
710 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Jean Barbou van Roosterenstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jean Barbou van Roosterenstraat 9

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
267.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
364.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.69 kg/m²

Tuin
Ja (450.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Born

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Born

2445 Inwoners
1185 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1201 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Born
65% Koopwoningen
1.619 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jean Barbou van Roosterenstraat 9

Vergelijkbare woningen in Born

Veelgestelde vragen over Jean Barbou van Roosterenstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Jean Barbou van Roosterenstraat 9?

De prijsindicatie voor Jean Barbou van Roosterenstraat 9 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Born is €264.000. Dat komt neer op circa €1.748 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jean Barbou van Roosterenstraat 9 zich tot de wijk Born?

Jean Barbou van Roosterenstraat 9 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 151 m² in de wijk Born. De buurt telt 1.201 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.619 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jean Barbou van Roosterenstraat 9?

Jean Barbou van Roosterenstraat 9 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Born, gebouwd in 1827 (199 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jean Barbou van Roosterenstraat 9 vergeleken met de buurt?

Jean Barbou van Roosterenstraat 9 heeft 151 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 705 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Born ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jean Barbou van Roosterenstraat 9 en wat betekent dat?

Jean Barbou van Roosterenstraat 9 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-02-04. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jean Barbou van Roosterenstraat 9?

Jean Barbou van Roosterenstraat 9 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 450 m².

Hoe is de woningmarkt in Born?

De wijk Born in Born (Limburg) kenmerkt zich door 2.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.