Streetview Burg. Hoenstraat 3 MZ Born

Burg. Hoenstraat 3 MZ, 6121 HW Born

32 m² Bouwjaar 2024

Burg. Hoenstraat 3 MZ is een woning in Born, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 32 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
32 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Burg. Hoenstraat 3 MZ

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Born

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Born

2445 Inwoners
1185 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1201 Woningvoorraad
€264.000 Gem. woningwaarde Born
65% Koopwoningen
1.619 Inwoners per km²

Locatie van Burg. Hoenstraat 3 MZ

Vergelijkbare woningen in Born

Veelgestelde vragen over Burg. Hoenstraat 3 MZ

Wat is de geschatte woningwaarde van Burg. Hoenstraat 3 MZ?

De gemiddelde woningwaarde in Born is €264.000. Dat komt neer op circa €8.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burg. Hoenstraat 3 MZ zich tot de wijk Born?

Burg. Hoenstraat 3 MZ is een woning van 32 m² in de wijk Born. De buurt telt 1.201 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.619 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burg. Hoenstraat 3 MZ?

Burg. Hoenstraat 3 MZ is een woning in Born, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burg. Hoenstraat 3 MZ vergeleken met de buurt?

Burg. Hoenstraat 3 MZ heeft 32 m² woonoppervlakte. In Born ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Born?

De wijk Born in Born (Limburg) kenmerkt zich door 2.445 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Born?

Vanuit Burg. Hoenstraat 3 MZ in Born bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Born?

Zorg en onderwijs in de buurt van Burg. Hoenstraat 3 MZ: ziekenhuis op 7.8 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Born?

Recreatie nabij Born: restaurant (0.4 km), cafe (0.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Burg. Hoenstraat 3 MZ?

Een woningrapport voor Burg. Hoenstraat 3 MZ bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Born. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.