Streetview Wielenlaan 34 Boornzwaag

Wielenlaan 34, 8526 GG Boornzwaag

73 m² Bouwjaar 1966 Label F

Wielenlaan 34 is een woonhuis in Boornzwaag, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
73 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wielenlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wielenlaan 34

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Boornzwaag

Onderwijs

Basisschool

3.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

6.7 km
Vervoer

Treinstation

11.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

8.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Boornzwaag

95 Inwoners
40 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
92 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Boornzwaag
85% Koopwoningen
12 Inwoners per km²

Locatie van Wielenlaan 34

Vergelijkbare woningen in Boornzwaag

Veelgestelde vragen over Wielenlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Wielenlaan 34?

De prijsindicatie voor Wielenlaan 34 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in Boornzwaag is €578.000. Dat komt neer op circa €7.918 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wielenlaan 34 zich tot de wijk Boornzwaag?

Wielenlaan 34 is een woonhuis van 73 m² in de wijk Boornzwaag. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wielenlaan 34?

Wielenlaan 34 is een woonhuis in Boornzwaag, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wielenlaan 34 vergeleken met de buurt?

Wielenlaan 34 heeft 73 m² woonoppervlakte. In Boornzwaag ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wielenlaan 34 en wat betekent dat?

Wielenlaan 34 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Boornzwaag?

De wijk Boornzwaag in Boornzwaag (Friesland) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boornzwaag?

Vanuit Wielenlaan 34 in Boornzwaag bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 6.7 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 6.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boornzwaag?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wielenlaan 34: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 9 km, kinderdagverblijf op 3.2 km, middelbare school op 8.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Boornzwaag?