Streetview Boarnsweachsterdyk 37 Boornzwaag

Boarnsweachsterdyk 37, 8526 GA Boornzwaag

397 m² Bouwjaar 1977 Label C

Boarnsweachsterdyk 37 is een woonhuis in Boornzwaag, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 397 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €578.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
397 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Boarnsweachsterdyk 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boarnsweachsterdyk 37

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
2.46
CO₂-emissie
16165.3 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Boornzwaag

Onderwijs

Basisschool

3.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

6.7 km
Vervoer

Treinstation

11.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

6.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.1 km
Gezondheid

Apotheek

9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

8.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.2 km

Buurtinformatie in Boornzwaag

95 Inwoners
40 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
92 Woningvoorraad
€578.000 Gem. woningwaarde Boornzwaag
85% Koopwoningen
12 Inwoners per km²

Locatie van Boarnsweachsterdyk 37

Vergelijkbare woningen in Boornzwaag

Veelgestelde vragen over Boarnsweachsterdyk 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Boarnsweachsterdyk 37?

De gemiddelde woningwaarde in Boornzwaag is €578.000. Dat komt neer op circa €1.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boarnsweachsterdyk 37 zich tot de wijk Boornzwaag?

Boarnsweachsterdyk 37 is een woonhuis van 397 m² in de wijk Boornzwaag. De buurt telt 92 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boarnsweachsterdyk 37?

Boarnsweachsterdyk 37 is een woonhuis in Boornzwaag, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boarnsweachsterdyk 37 vergeleken met de buurt?

Boarnsweachsterdyk 37 heeft 397 m² woonoppervlakte. In Boornzwaag ligt de gemiddelde woningwaarde op €578.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boarnsweachsterdyk 37 en wat betekent dat?

Boarnsweachsterdyk 37 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 16165.26 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Boornzwaag?

De wijk Boornzwaag in Boornzwaag (Friesland) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €578.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boornzwaag?

Vanuit Boarnsweachsterdyk 37 in Boornzwaag bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3.2 km, huisarts op 6.7 km, treinstation op 11.9 km, snelwegoprit op 6.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boornzwaag?

Zorg en onderwijs in de buurt van Boarnsweachsterdyk 37: ziekenhuis op 9.2 km, apotheek op 9 km, kinderdagverblijf op 3.2 km, middelbare school op 8.1 km.