Streetview Mattias Poortvlietlaan 2 Bolsward

Mattias Poortvlietlaan 2, 8701 AD Bolsward

155 m² Bouwjaar 1963 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Mattias Poortvlietlaan 2 is een woonhuis in Bolsward, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 437 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €256.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
437 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mattias Poortvlietlaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mattias Poortvlietlaan 2

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bolsward

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

9.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Bolsward

2245 Inwoners
1015 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1034 Woningvoorraad
€256.000 Gem. woningwaarde Bolsward-Zuidoost
63% Koopwoningen
2.647 Inwoners per km²

Locatie van Mattias Poortvlietlaan 2

Vergelijkbare woningen in Bolsward

Veelgestelde vragen over Mattias Poortvlietlaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Mattias Poortvlietlaan 2?

De prijsindicatie voor Mattias Poortvlietlaan 2 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Bolsward-Zuidoost is €256.000. Dat komt neer op circa €1.652 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mattias Poortvlietlaan 2 zich tot de wijk Bolsward-Zuidoost?

Mattias Poortvlietlaan 2 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Bolsward-Zuidoost. De buurt telt 1.034 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.647 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mattias Poortvlietlaan 2?

Mattias Poortvlietlaan 2 is een woonhuis in Bolsward-Zuidoost, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mattias Poortvlietlaan 2 vergeleken met de buurt?

Mattias Poortvlietlaan 2 heeft 155 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 437 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bolsward-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €256.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mattias Poortvlietlaan 2 en wat betekent dat?

Mattias Poortvlietlaan 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mattias Poortvlietlaan 2?

Mattias Poortvlietlaan 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bolsward-Zuidoost?

De wijk Bolsward-Zuidoost in Bolsward (Friesland) kenmerkt zich door 2.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €256.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bolsward-Zuidoost?