Herenhuis, tussenwoning Verlengde Koepellaan 9 Bloemendaal

Verlengde Koepellaan 9, 2061 VD Bloemendaal

185 m² Bouwjaar 1903 8 kamers 6 slaapkamers Label B

Verlengde Koepellaan 9 is een herenhuis, tussenwoning in Bloemendaal, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 169 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
743 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.240.000 tot €1.490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2017
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en leisteen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Koepellaan 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Koepellaan 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
145.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.6%
CO₂-emissie
31.99 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, vloerisolatie en voorzetramen

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (38.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Bloemendaal

4000 Inwoners
1740 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€1.167.000 Gem. woningwaarde Bloemendaal
78% Koopwoningen
2.489 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde Koepellaan 9

Vergelijkbare woningen in Bloemendaal

Veelgestelde vragen over Verlengde Koepellaan 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Koepellaan 9?

De prijsindicatie voor Verlengde Koepellaan 9 ligt rond €1.240.000 tot €1.490.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemendaal is €1.167.000. Dat komt neer op circa €6.308 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Koepellaan 9 zich tot de wijk Bloemendaal?

Verlengde Koepellaan 9 is een herenhuis, tussenwoning van 185 m² in de wijk Bloemendaal. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.489 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Koepellaan 9?

Verlengde Koepellaan 9 is een herenhuis, tussenwoning in Bloemendaal, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Koepellaan 9 vergeleken met de buurt?

Verlengde Koepellaan 9 heeft 185 m² woonoppervlakte en 743 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Bloemendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Koepellaan 9 en wat betekent dat?

Verlengde Koepellaan 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.99 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Koepellaan 9?

Verlengde Koepellaan 9 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemendaal?

De wijk Bloemendaal in Bloemendaal (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.167.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemendaal?