Villa, vrijstaande woning Verlengde Koepellaan 8 Bloemendaal

Verlengde Koepellaan 8, 2061 VD Bloemendaal

157 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 3 slaapkamers Label G

Verlengde Koepellaan 8 is een villa, vrijstaande woning in Bloemendaal, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 610 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
610 m²
Inhoud
551 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Verlengde Koepellaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Verlengde Koepellaan 8

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Bloemendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Bloemendaal

4000 Inwoners
1740 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€1.167.000 Gem. woningwaarde Bloemendaal
78% Koopwoningen
2.489 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Verlengde Koepellaan 8

Vergelijkbare woningen in Bloemendaal

Veelgestelde vragen over Verlengde Koepellaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Verlengde Koepellaan 8?

De prijsindicatie voor Verlengde Koepellaan 8 ligt rond €935.000 tot €1.185.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemendaal is €1.167.000. Dat komt neer op circa €7.433 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Verlengde Koepellaan 8 zich tot de wijk Bloemendaal?

Verlengde Koepellaan 8 is een villa, vrijstaande woning van 157 m² in de wijk Bloemendaal. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.489 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Verlengde Koepellaan 8?

Verlengde Koepellaan 8 is een villa, vrijstaande woning in Bloemendaal, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Verlengde Koepellaan 8 vergeleken met de buurt?

Verlengde Koepellaan 8 heeft 157 m² woonoppervlakte en 551 m³ inhoud. Het perceel is 610 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bloemendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Verlengde Koepellaan 8 en wat betekent dat?

Verlengde Koepellaan 8 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-03-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Verlengde Koepellaan 8?

Verlengde Koepellaan 8 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Bloemendaal?

De wijk Bloemendaal in Bloemendaal (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.167.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.