Streetview Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 Bloemendaal

Hoge Duin en Daalseweg 50 A10, 2061 AH Bloemendaal

66 m² Bouwjaar 1958 Label G

Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 is een appartement in Bloemendaal, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
66 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hoge Duin en Daalseweg 50 A10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoge Duin en Daalseweg 50 A10

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
260.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
396.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
72.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Bloemendaal

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Bloemendaal

4000 Inwoners
1740 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1744 Woningvoorraad
€1.167.000 Gem. woningwaarde Bloemendaal
78% Koopwoningen
2.489 Inwoners per km²

Locatie van Hoge Duin en Daalseweg 50 A10

Vergelijkbare woningen in Bloemendaal

Veelgestelde vragen over Hoge Duin en Daalseweg 50 A10

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoge Duin en Daalseweg 50 A10?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemendaal is €1.167.000. Dat komt neer op circa €17.682 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 zich tot de wijk Bloemendaal?

Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 is een appartement van 66 m² in de wijk Bloemendaal. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.489 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoge Duin en Daalseweg 50 A10?

Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 is een appartement in Bloemendaal, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 vergeleken met de buurt?

Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 heeft 66 m² woonoppervlakte. In Bloemendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 en wat betekent dat?

Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-10-06. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.56 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemendaal?

De wijk Bloemendaal in Bloemendaal (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.167.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemendaal?

Vanuit Hoge Duin en Daalseweg 50 A10 in Bloemendaal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.