Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1916
- Woonoppervlakte
- 223 m²
- Perceeloppervlakte
- 6164 m²
Hoge Duin en Daalseweg 47 is een woonhuis in Bloemendaal, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m² en een perceel van 6164 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.167.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoge Duin en Daalseweg 47
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bloemendaal is €1.167.000. Dat komt neer op circa €5.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoge Duin en Daalseweg 47 is een woonhuis van 223 m² in de wijk Bloemendaal. De buurt telt 1.744 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.489 inwoners per km².
Hoge Duin en Daalseweg 47 is een woonhuis in Bloemendaal, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoge Duin en Daalseweg 47 heeft 223 m² woonoppervlakte. Het perceel is 6164 m². In Bloemendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.167.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bloemendaal in Bloemendaal (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.167.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Hoge Duin en Daalseweg 47 in Bloemendaal bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoge Duin en Daalseweg 47: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Bloemendaal: restaurant (0.4 km), cafe (0.9 km).
Een woningrapport voor Hoge Duin en Daalseweg 47 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bloemendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1916, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.