Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1948
- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 459 m²
- Inhoud
- 951 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Pastoor Verheggenstraat 23 is een woonhuis in Blitterswijck, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 459 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pastoor Verheggenstraat 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.9 kmTreinstation
8 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
9.6 kmApotheek
2.9 kmZiekenhuis
11.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
9.7 kmBioscoop
10.7 kmDe prijsindicatie voor Pastoor Verheggenstraat 23 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Blitterswijck is €266.000. Dat komt neer op circa €1.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPastoor Verheggenstraat 23 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Blitterswijck. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 195 inwoners per km².
Pastoor Verheggenstraat 23 is een woonhuis in Blitterswijck, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pastoor Verheggenstraat 23 heeft 210 m² woonoppervlakte en 951 m³ inhoud. Het perceel is 459 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Blitterswijck ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pastoor Verheggenstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.36 kg/jaar.
Pastoor Verheggenstraat 23 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Blitterswijck in Blitterswijck (Limburg) kenmerkt zich door 1.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Pastoor Verheggenstraat 23 in Blitterswijck bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 2.8 km.