Streetview Christiaan Huygensstraat 12 A Bleiswijk

Christiaan Huygensstraat 12 A, 2665 KX Bleiswijk

177 m² Bouwjaar 1984 Label C

Christiaan Huygensstraat 12 A is een woonhuis in Bleiswijk, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 465 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €796.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
465 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Christiaan Huygensstraat 12 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Christiaan Huygensstraat 12 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Bleiswijk

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.9 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

6.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.2 km

Buurtinformatie in Bleiswijk

145 Inwoners
55 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
58 Woningvoorraad
€796.000 Gem. woningwaarde De Hoefslag
86% Koopwoningen
319 Inwoners per km²

Locatie van Christiaan Huygensstraat 12 A

Vergelijkbare woningen in Bleiswijk

Veelgestelde vragen over Christiaan Huygensstraat 12 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Christiaan Huygensstraat 12 A?

De gemiddelde woningwaarde in De Hoefslag is €796.000. Dat komt neer op circa €4.497 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christiaan Huygensstraat 12 A zich tot de wijk De Hoefslag?

Christiaan Huygensstraat 12 A is een woonhuis van 177 m² in de wijk De Hoefslag. De buurt telt 58 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 319 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christiaan Huygensstraat 12 A?

Christiaan Huygensstraat 12 A is een woonhuis in De Hoefslag, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Christiaan Huygensstraat 12 A vergeleken met de buurt?

Christiaan Huygensstraat 12 A heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 465 m². In De Hoefslag ligt de gemiddelde woningwaarde op €796.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Christiaan Huygensstraat 12 A en wat betekent dat?

Christiaan Huygensstraat 12 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in De Hoefslag?

De wijk De Hoefslag in Bleiswijk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 145 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €796.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoefslag?

Vanuit Christiaan Huygensstraat 12 A in De Hoefslag bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hoefslag?