Streetview Valkenisseweg 13 Biggekerke

Valkenisseweg 13, 4373 AR Biggekerke

79 m² Bouwjaar 1928 Label C

Valkenisseweg 13 is een woonhuis in Biggekerke, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en een perceel van 155 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €333.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Valkenisseweg 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenisseweg 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biggekerke

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

2.6 km
Gezondheid

Huisarts

2.9 km
Vervoer

Treinstation

7.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

4 km
Cultuur

Bibliotheek

7.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Biggekerke

695 Inwoners
330 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
350 Woningvoorraad
€333.000 Gem. woningwaarde Biggekerke
83% Koopwoningen
1.621 Inwoners per km²

Locatie van Valkenisseweg 13

Vergelijkbare woningen in Biggekerke

Veelgestelde vragen over Valkenisseweg 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenisseweg 13?

De gemiddelde woningwaarde in Biggekerke is €333.000. Dat komt neer op circa €4.215 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenisseweg 13 zich tot de wijk Biggekerke?

Valkenisseweg 13 is een woonhuis van 79 m² in de wijk Biggekerke. De buurt telt 350 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.621 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenisseweg 13?

Valkenisseweg 13 is een woonhuis in Biggekerke, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenisseweg 13 vergeleken met de buurt?

Valkenisseweg 13 heeft 79 m² woonoppervlakte. Het perceel is 155 m². In Biggekerke ligt de gemiddelde woningwaarde op €333.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenisseweg 13 en wat betekent dat?

Valkenisseweg 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-10-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Biggekerke?

De wijk Biggekerke in Biggekerke (Zeeland) kenmerkt zich door 695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €333.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biggekerke?

Vanuit Valkenisseweg 13 in Biggekerke bereik je: supermarkt op 2.6 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2.9 km, treinstation op 7.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Biggekerke?

Zorg en onderwijs in de buurt van Valkenisseweg 13: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 6 km.