Streetview Gijzelsestraat 22 Biezenmortel

Gijzelsestraat 22, 5074 NK Biezenmortel

229 m² Bouwjaar 1750 9 kamers 2 slaapkamers Label G

Gijzelsestraat 22 is een woonhuis in Biezenmortel, gebouwd in 1750. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 14180 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €559.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1750
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
14180 m²
Inhoud
1605 m³
Kamers
9
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Gijzelsestraat 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gijzelsestraat 22

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Biezenmortel

Onderwijs

Basisschool

1.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3.4 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11.5 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

11.3 km

Buurtinformatie in Biezenmortel

465 Inwoners
175 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
167 Woningvoorraad
€559.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Biezenmortel
83% Koopwoningen
53 Inwoners per km²

Locatie van Gijzelsestraat 22

Vergelijkbare woningen in Biezenmortel

Veelgestelde vragen over Gijzelsestraat 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Gijzelsestraat 22?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biezenmortel is €559.000. Dat komt neer op circa €2.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gijzelsestraat 22 zich tot de wijk Buitengebied Biezenmortel?

Gijzelsestraat 22 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Buitengebied Biezenmortel. De buurt telt 167 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 53 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gijzelsestraat 22?

Gijzelsestraat 22 is een woonhuis in Buitengebied Biezenmortel, gebouwd in 1750 (276 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gijzelsestraat 22 vergeleken met de buurt?

Gijzelsestraat 22 heeft 229 m² woonoppervlakte en 1605 m³ inhoud. Het perceel is 14180 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buitengebied Biezenmortel ligt de gemiddelde woningwaarde op €559.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gijzelsestraat 22 en wat betekent dat?

Gijzelsestraat 22 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Gijzelsestraat 22?

Gijzelsestraat 22 heeft 9 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Biezenmortel?

De wijk Buitengebied Biezenmortel in Biezenmortel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €559.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Biezenmortel?

Vanuit Gijzelsestraat 22 in Buitengebied Biezenmortel bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 1.7 km, huisarts op 3.4 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 3.2 km.