Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 298 m²
- Perceeloppervlakte
- 910 m²
- Inhoud
- 1046 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Biestsestraat 90 A is een woonhuis in Biest-Houtakker, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 298 m², een perceel van 910 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Biestsestraat 90 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
3.3 kmHuisarts
3.5 kmTreinstation
10.5 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
8.9 kmApotheek
3.5 kmZiekenhuis
7.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
10 kmDe gemiddelde woningwaarde in Biest-Houtakker is €471.000. Dat komt neer op circa €1.581 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBiestsestraat 90 A is een woonhuis van 298 m² in de wijk Biest-Houtakker. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 876 inwoners per km².
Biestsestraat 90 A is een woonhuis in Biest-Houtakker, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Biestsestraat 90 A heeft 298 m² woonoppervlakte en 1046 m³ inhoud. Het perceel is 910 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 60 m² per kamer. In Biest-Houtakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Biestsestraat 90 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Biestsestraat 90 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Biest-Houtakker in Biest-Houtakker (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Biestsestraat 90 A in Biest-Houtakker bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Biestsestraat 90 A: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.9 km.