Streetview Biestsestraat 106 Biest-Houtakker

Biestsestraat 106, 5084 HV Biest-Houtakker

61 m² Bouwjaar 1998 Label B

Biestsestraat 106 is een woonhuis in Biest-Houtakker, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en een perceel van 645 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €572.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
61 m²
Perceeloppervlakte
645 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Biestsestraat 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Biestsestraat 106

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biest-Houtakker

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

3.4 km
Gezondheid

Huisarts

3.3 km
Vervoer

Treinstation

10.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

9.5 km

Buurtinformatie in Biest-Houtakker

210 Inwoners
85 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
75 Woningvoorraad
€572.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Biest-Houtakker
84% Koopwoningen
39 Inwoners per km²

Locatie van Biestsestraat 106

Vergelijkbare woningen in Biest-Houtakker

Veelgestelde vragen over Biestsestraat 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Biestsestraat 106?

De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Biest-Houtakker is €572.000. Dat komt neer op circa €9.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Biestsestraat 106 zich tot de wijk Verspreide huizen Biest-Houtakker?

Biestsestraat 106 is een woonhuis van 61 m² in de wijk Verspreide huizen Biest-Houtakker. De buurt telt 75 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 39 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Biestsestraat 106?

Biestsestraat 106 is een woonhuis in Verspreide huizen Biest-Houtakker, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Biestsestraat 106 vergeleken met de buurt?

Biestsestraat 106 heeft 61 m² woonoppervlakte. Het perceel is 645 m². In Verspreide huizen Biest-Houtakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €572.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Biestsestraat 106 en wat betekent dat?

Biestsestraat 106 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Biest-Houtakker?

De wijk Verspreide huizen Biest-Houtakker in Biest-Houtakker (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €572.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Biest-Houtakker?

Vanuit Biestsestraat 106 in Verspreide huizen Biest-Houtakker bereik je: supermarkt op 3.4 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 3.3 km, treinstation op 10.1 km, snelwegoprit op 2.2 km.