Streetview Biestsestraat 40 Biest-Houtakker

Biestsestraat 40, 5084 HG Biest-Houtakker

131 m² Bouwjaar 2015 Label A

Biestsestraat 40 is een woonhuis in Biest-Houtakker, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
131 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Biestsestraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Biestsestraat 40

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Biest-Houtakker

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

3.3 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

10.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8.9 km
Gezondheid

Apotheek

3.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

10 km

Buurtinformatie in Biest-Houtakker

820 Inwoners
310 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Biest-Houtakker
86% Koopwoningen
876 Inwoners per km²

Locatie van Biestsestraat 40

Vergelijkbare woningen in Biest-Houtakker

Veelgestelde vragen over Biestsestraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Biestsestraat 40?

De gemiddelde woningwaarde in Biest-Houtakker is €471.000. Dat komt neer op circa €3.595 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Biestsestraat 40 zich tot de wijk Biest-Houtakker?

Biestsestraat 40 is een woonhuis van 131 m² in de wijk Biest-Houtakker. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 876 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Biestsestraat 40?

Biestsestraat 40 is een woonhuis in Biest-Houtakker, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Biestsestraat 40 vergeleken met de buurt?

Biestsestraat 40 heeft 131 m² woonoppervlakte. In Biest-Houtakker ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Biestsestraat 40 en wat betekent dat?

Biestsestraat 40 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Biest-Houtakker?

De wijk Biest-Houtakker in Biest-Houtakker (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Biest-Houtakker?

Vanuit Biestsestraat 40 in Biest-Houtakker bereik je: supermarkt op 3.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 10.5 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Biest-Houtakker?

Zorg en onderwijs in de buurt van Biestsestraat 40: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 3.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 8.9 km.