Streetview Havenstraat 18 A Biervliet

Havenstraat 18 A, 4521 PX Biervliet

170 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Havenstraat 18 A is een woonhuis in Biervliet, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 1980 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
1980 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Havenstraat 18 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Havenstraat 18 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Biervliet

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

4.7 km
Gezondheid

Huisarts

2.8 km
Vervoer

Treinstation

34.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.4 km
Gezondheid

Apotheek

2.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.5 km
Horeca

Restaurant

2.8 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

13 km

Buurtinformatie in Biervliet

335 Inwoners
135 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
152 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Biervliet
89% Koopwoningen
16 Inwoners per km²

Locatie van Havenstraat 18 A

Vergelijkbare woningen in Biervliet

Veelgestelde vragen over Havenstraat 18 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Havenstraat 18 A?

De prijsindicatie voor Havenstraat 18 A ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biervliet is €364.000. Dat komt neer op circa €2.141 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Havenstraat 18 A zich tot de wijk Buitengebied Biervliet?

Havenstraat 18 A is een woonhuis van 170 m² in de wijk Buitengebied Biervliet. De buurt telt 152 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 16 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Havenstraat 18 A?

Havenstraat 18 A is een woonhuis in Buitengebied Biervliet, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Havenstraat 18 A vergeleken met de buurt?

Havenstraat 18 A heeft 170 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 1980 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Buitengebied Biervliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Havenstraat 18 A en wat betekent dat?

Havenstraat 18 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Havenstraat 18 A?

Havenstraat 18 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Biervliet?

De wijk Buitengebied Biervliet in Biervliet (Zeeland) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Biervliet?

Vanuit Havenstraat 18 A in Buitengebied Biervliet bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 3 km, huisarts op 2.8 km, treinstation op 34.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.