Streetview Kerkstraat 2 Biervliet

Kerkstraat 2, 4521 BM Biervliet

285 m² Bouwjaar 1985

Kerkstraat 2 is een woonhuis in Biervliet, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m² en een perceel van 236 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
285 m²
Perceeloppervlakte
236 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Biervliet

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

33.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

13.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

14.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Biervliet

1260 Inwoners
615 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
689 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Kern Biervliet
79% Koopwoningen
1.809 Inwoners per km²

Locatie van Kerkstraat 2

Vergelijkbare woningen in Biervliet

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 2?

De gemiddelde woningwaarde in Kern Biervliet is €217.000. Dat komt neer op circa €761 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 2 zich tot de wijk Kern Biervliet?

Kerkstraat 2 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Kern Biervliet. De buurt telt 689 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.809 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 2?

Kerkstraat 2 is een woonhuis in Kern Biervliet, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kerkstraat 2 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 2 heeft 285 m² woonoppervlakte. Het perceel is 236 m². In Kern Biervliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kern Biervliet?

De wijk Kern Biervliet in Biervliet (Zeeland) kenmerkt zich door 1.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kern Biervliet?

Vanuit Kerkstraat 2 in Kern Biervliet bereik je: supermarkt op 4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 33.7 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kern Biervliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kerkstraat 2: ziekenhuis op 14.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 13.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kern Biervliet?

Recreatie nabij Kern Biervliet: restaurant (0.4 km), cafe (2.4 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kerkstraat 2?