Streetview Staverdense beek 29 Biddinghuizen

Staverdense beek 29, 8256 TC Biddinghuizen

170 m² Bouwjaar 2009 6 kamers Label A

Staverdense beek 29 is een woonhuis in Biddinghuizen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 607 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
607 m²
Inhoud
640 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Staverdense beek 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Staverdense beek 29

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Biddinghuizen

Onderwijs

Basisschool

6.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

6.5 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

6.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

6.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.8 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

6.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Biddinghuizen

1455 Inwoners
650 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€473.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Biddinghuizen
77% Koopwoningen
11 Inwoners per km²

Locatie van Staverdense beek 29

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Veelgestelde vragen over Staverdense beek 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Staverdense beek 29?

De prijsindicatie voor Staverdense beek 29 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biddinghuizen is €473.000. Dat komt neer op circa €2.782 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Staverdense beek 29 zich tot de wijk Buitengebied Biddinghuizen?

Staverdense beek 29 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Buitengebied Biddinghuizen. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Staverdense beek 29?

Staverdense beek 29 is een woonhuis in Buitengebied Biddinghuizen, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Staverdense beek 29 vergeleken met de buurt?

Staverdense beek 29 heeft 170 m² woonoppervlakte en 640 m³ inhoud. Het perceel is 607 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Buitengebied Biddinghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Staverdense beek 29 en wat betekent dat?

Staverdense beek 29 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Staverdense beek 29?

Staverdense beek 29 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Biddinghuizen?

De wijk Buitengebied Biddinghuizen in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Biddinghuizen?

Vanuit Staverdense beek 29 in Buitengebied Biddinghuizen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 6.3 km, huisarts op 6.5 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.