Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 191 m²
Ploegschaar 46 is een woonhuis in Biddinghuizen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ploegschaar 46
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
11 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
8.7 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
12.5 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
18.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oldebroekerweg is €317.000. Dat komt neer op circa €1.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPloegschaar 46 is een woonhuis van 191 m² in de wijk Oldebroekerweg. De buurt telt 21 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 204 inwoners per km².
Ploegschaar 46 is een woonhuis in Oldebroekerweg, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ploegschaar 46 heeft 191 m² woonoppervlakte. In Oldebroekerweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ploegschaar 46 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Oldebroekerweg in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 55 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Ploegschaar 46 in Oldebroekerweg bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 11 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ploegschaar 46: ziekenhuis op 12.5 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 8.7 km.
Recreatie nabij Oldebroekerweg: restaurant (1.2 km), cafe (1.4 km).