Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 264 m²
- Perceeloppervlakte
- 9976 m²
- Inhoud
- 670 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Haringweg 41 is een woonhuis in Biddinghuizen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 264 m², een perceel van 9976 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haringweg 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
6.3 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
6.5 kmTreinstation
12.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
6.2 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
6.7 kmZiekenhuis
12.8 kmRestaurant
2.7 kmCafé
6.2 kmBibliotheek
6.7 kmBioscoop
13.9 kmDe prijsindicatie voor Haringweg 41 ligt rond €580.000 tot €680.000. De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biddinghuizen is €473.000. Dat komt neer op circa €1.792 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaringweg 41 is een woonhuis van 264 m² in de wijk Buitengebied Biddinghuizen. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².
Haringweg 41 is een woonhuis in Buitengebied Biddinghuizen, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Haringweg 41 heeft 264 m² woonoppervlakte en 670 m³ inhoud. Het perceel is 9976 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 53 m² per kamer. In Buitengebied Biddinghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haringweg 41 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-06-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Haringweg 41 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Buitengebied Biddinghuizen in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Haringweg 41 in Buitengebied Biddinghuizen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 6.3 km, huisarts op 6.5 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.