Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 1327 m²
- Perceeloppervlakte
- 9645 m²
Spijkweg 38 is een woonhuis in Biddinghuizen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 1327 m² en een perceel van 9645 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spijkweg 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
6.3 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
6.5 kmTreinstation
12.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
6.2 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
6.7 kmZiekenhuis
12.8 kmRestaurant
2.7 kmCafé
6.2 kmBibliotheek
6.7 kmBioscoop
13.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biddinghuizen is €473.000. Dat komt neer op circa €356 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpijkweg 38 is een woonhuis van 1327 m² in de wijk Buitengebied Biddinghuizen. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².
Spijkweg 38 is een woonhuis in Buitengebied Biddinghuizen, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Spijkweg 38 heeft 1327 m² woonoppervlakte. Het perceel is 9645 m². In Buitengebied Biddinghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spijkweg 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 45.39 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Biddinghuizen in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Spijkweg 38 in Buitengebied Biddinghuizen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 6.3 km, huisarts op 6.5 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spijkweg 38: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 6.7 km, kinderdagverblijf op 6.2 km, middelbare school op 6.6 km.