Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 65 m²
Spijkweg 15 P310 is een woning in Biddinghuizen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Spijkweg 15 P310
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
6.3 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
6.5 kmTreinstation
12.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
6.2 kmMiddelbare school
6.6 kmApotheek
6.7 kmZiekenhuis
12.8 kmRestaurant
2.7 kmCafé
6.2 kmBibliotheek
6.7 kmBioscoop
13.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biddinghuizen is €473.000. Dat komt neer op circa €7.277 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSpijkweg 15 P310 is een woning van 65 m² in de wijk Buitengebied Biddinghuizen. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².
Spijkweg 15 P310 is een woning in Buitengebied Biddinghuizen, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Spijkweg 15 P310 heeft 65 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Biddinghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Spijkweg 15 P310 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.93 kg/jaar.
De wijk Buitengebied Biddinghuizen in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Spijkweg 15 P310 in Buitengebied Biddinghuizen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 6.3 km, huisarts op 6.5 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Spijkweg 15 P310: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 6.7 km, kinderdagverblijf op 6.2 km, middelbare school op 6.6 km.