Streetview Harderringweg 17 Biddinghuizen

Harderringweg 17, 8256 PT Biddinghuizen

195 m² Bouwjaar 1970

Harderringweg 17 is een appartement in Biddinghuizen, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €473.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
195 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Harderringweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Biddinghuizen

Onderwijs

Basisschool

6.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

6.5 km
Vervoer

Treinstation

12.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

6.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.6 km
Gezondheid

Apotheek

6.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12.8 km
Horeca

Restaurant

2.7 km
Horeca

Café

6.2 km
Cultuur

Bibliotheek

6.7 km
Cultuur

Bioscoop

13.9 km

Buurtinformatie in Biddinghuizen

1455 Inwoners
650 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
559 Woningvoorraad
€473.000 Gem. woningwaarde Buitengebied Biddinghuizen
77% Koopwoningen
11 Inwoners per km²

Locatie van Harderringweg 17

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Veelgestelde vragen over Harderringweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Harderringweg 17?

De gemiddelde woningwaarde in Buitengebied Biddinghuizen is €473.000. Dat komt neer op circa €2.426 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harderringweg 17 zich tot de wijk Buitengebied Biddinghuizen?

Harderringweg 17 is een appartement van 195 m² in de wijk Buitengebied Biddinghuizen. De buurt telt 559 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harderringweg 17?

Harderringweg 17 is een appartement in Buitengebied Biddinghuizen, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Harderringweg 17 vergeleken met de buurt?

Harderringweg 17 heeft 195 m² woonoppervlakte. In Buitengebied Biddinghuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €473.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buitengebied Biddinghuizen?

De wijk Buitengebied Biddinghuizen in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 1.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €473.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buitengebied Biddinghuizen?

Vanuit Harderringweg 17 in Buitengebied Biddinghuizen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 6.3 km, huisarts op 6.5 km, treinstation op 12.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buitengebied Biddinghuizen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Harderringweg 17: ziekenhuis op 12.8 km, apotheek op 6.7 km, kinderdagverblijf op 6.2 km, middelbare school op 6.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buitengebied Biddinghuizen?

Recreatie nabij Buitengebied Biddinghuizen: restaurant (2.7 km), cafe (6.2 km).