Streetview Klein Wissink 21 Biddinghuizen

Klein Wissink 21, 8256 JN Biddinghuizen

161 m² Bouwjaar 2025

Klein Wissink 21 is een woning in Biddinghuizen, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
161 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Klein Wissink 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Biddinghuizen

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Biddinghuizen

495 Inwoners
195 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
191 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde De Graafschap
95% Koopwoningen
1.054 Inwoners per km²

Locatie van Klein Wissink 21

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Veelgestelde vragen over Klein Wissink 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Klein Wissink 21?

De gemiddelde woningwaarde in De Graafschap is €360.000. Dat komt neer op circa €2.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klein Wissink 21 zich tot de wijk De Graafschap?

Klein Wissink 21 is een woning van 161 m² in de wijk De Graafschap. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klein Wissink 21?

Klein Wissink 21 is een woning in De Graafschap, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Klein Wissink 21 vergeleken met de buurt?

Klein Wissink 21 heeft 161 m² woonoppervlakte. In De Graafschap ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Graafschap?

De wijk De Graafschap in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Graafschap?

Vanuit Klein Wissink 21 in De Graafschap bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Graafschap?

Zorg en onderwijs in de buurt van Klein Wissink 21: ziekenhuis op 13.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 7.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Graafschap?

Recreatie nabij De Graafschap: restaurant (1.3 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Klein Wissink 21?

Een woningrapport voor Klein Wissink 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Graafschap. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2025, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.