Eengezinswoning, tussenwoning De Wierse 53 Biddinghuizen

De Wierse 53, 8256 JA Biddinghuizen

121 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

De Wierse 53 is een eengezinswoning, tussenwoning in Biddinghuizen, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 132 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
427 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€340.000 tot €390.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor De Wierse 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Wierse 53

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
63.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
53.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.8%
CO₂-emissie
12.46 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (53.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

11.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

13.1 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

17.1 km

Buurtinformatie in Biddinghuizen

495 Inwoners
195 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
191 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde De Graafschap
95% Koopwoningen
1.054 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Wierse 53

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Veelgestelde vragen over De Wierse 53

Wat is de geschatte woningwaarde van De Wierse 53?

De prijsindicatie voor De Wierse 53 ligt rond €340.000 tot €390.000. De gemiddelde woningwaarde in De Graafschap is €360.000. Dat komt neer op circa €2.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Wierse 53 zich tot de wijk De Graafschap?

De Wierse 53 is een eengezinswoning, tussenwoning van 121 m² in de wijk De Graafschap. De buurt telt 191 woningen. Daarvan is 95% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Wierse 53?

De Wierse 53 is een eengezinswoning, tussenwoning in De Graafschap, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is De Wierse 53 vergeleken met de buurt?

De Wierse 53 heeft 121 m² woonoppervlakte en 427 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Graafschap ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Wierse 53 en wat betekent dat?

De Wierse 53 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-03-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Wierse 53?

De Wierse 53 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 53 m².

Hoe is de woningmarkt in De Graafschap?

De wijk De Graafschap in Biddinghuizen (Flevoland) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 95% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Graafschap?

Vanuit De Wierse 53 in De Graafschap bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 11.6 km, snelwegoprit op 0.5 km.