Eengezinswoning, vrijstaande woning De Deel 21 Biddinghuizen

De Deel 21, 8256 EL Biddinghuizen

187 m² Bouwjaar 1982 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarop de informatie over De Deel 21 is gebaseerd

Openbare registraties en beschikbare woningkenmerken van De Deel 21 zijn samengevoegd en gecontroleerd voordat ze hier zijn getoond. Terug te vinden op deze pagina: het bouwjaar, de woonoppervlakte, de perceeloppervlakte, het aantal kamers, het energielabel en de buurtcijfers voor De Baan. Bij de woningkenmerken staat alleen wat voor De Deel 21 zelf is vastgesteld. Een onderbouwde waarde voor De Deel 21 staat in het complete rapport.

De Deel 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Biddinghuizen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 326 m² en 6 kamers. Het energielabel is B.

Geschatte woningwaarde

Indicatieve waarde

€ 550.000 tot € 750.000

Betrouwbaarheid: Middel Bijgewerkt: 05-09-2026

Deze indicatie komt uit een van de eerste waardemodellen die we hebben uitgebracht. Het is geen officiële taxatie en geen verkoopadvies. Wil je een zeer accurate, onderbouwde berekening en een waardering uit ons nieuwste waardemodel?

Bestel een volledig rapport

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
326 m²
Inhoud
598 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Vraagprijs
€ 400.000
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Deel 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Deel 21

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
136.21 kWh/m²
CO₂-emissie
33.79 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Baan

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

10,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,9 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

17,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Baan

De Deel 21 ligt in de buurt De Baan in Biddinghuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.350 inwoners en 682 woningen. Van de woningvoorraad is 56% koopwoning, met een gemiddelde WOZ-waarde van 285.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

1350 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
682 Woningvoorraad
€285.000 Gem. WOZ-waarde De Baan
56% Koopwoningen
4.808 Inwoners per km²

De buurt De Baan

Locatie van De Deel 21

Officiële bekendmakingen rond De Deel 21

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Biddinghuizen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Deel 21

Wat is de geschatte woningwaarde van De Deel 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Baan €285.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaarde op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
In wat voor buurt ligt De Deel 21?

De Deel 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 187 m² in de CBS-buurt De Baan. De bevolkingsdichtheid van de buurt was 4.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Deel 21?

De Deel 21 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in De Baan, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Deel 21?

De Deel 21 heeft 187 m² woonoppervlakte en 598 m³ inhoud. Het perceel is 326 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer.

Wat is het energielabel van De Deel 21 en wat betekent dat?

De Deel 21 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.79 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Deel 21?

De Deel 21 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Wat zit er in een woningrapport voor De Deel 21?

Een woningrapport voor De Deel 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Baan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Biddinghuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars