Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning De Sjees 13 Biddinghuizen

De Sjees 13, 8256 EC Biddinghuizen

149 m² Bouwjaar 1982 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Hoe de gegevens over De Sjees 13 zijn samengesteld

Voor De Sjees 13 in Biddinghuizen is per bron gecontroleerd welke openbare registraties en woningkenmerken bij dit adres horen. Terug te vinden op deze pagina: het bouwjaar, de woonoppervlakte, de perceeloppervlakte, het aantal kamers, het energielabel en de buurtcijfers voor De Baan. Een woningkenmerk dat voor dit adres ontbreekt, is niet aangevuld met een schatting. Een onderbouwde waarde voor De Sjees 13 staat in het complete rapport.

De Sjees 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Biddinghuizen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m², een perceel van 224 m² en 6 kamers. Het energielabel is C.

Geschatte woningwaarde

Indicatieve waarde

€ 490.000 tot € 670.000

Betrouwbaarheid: Middel Bijgewerkt: 05-09-2026

Deze indicatie komt uit een van de eerste waardemodellen die we hebben uitgebracht. Het is geen officiële taxatie en geen verkoopadvies. Wil je een zeer accurate, onderbouwde berekening en een waardering uit ons nieuwste waardemodel?

Bestel een volledig rapport

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
149 m²
Perceeloppervlakte
224 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Vraagprijs
€ 375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Sjees 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Sjees 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Baan

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

10,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,9 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

17,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Baan

De Sjees 13 ligt in de buurt De Baan in Biddinghuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.350 inwoners en 682 woningen. Van de woningvoorraad is 56% koopwoning, met een gemiddelde WOZ-waarde van 285.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

1350 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
682 Woningvoorraad
€285.000 Gem. WOZ-waarde De Baan
56% Koopwoningen
4.808 Inwoners per km²

De buurt De Baan

Locatie van De Sjees 13

Officiële bekendmakingen rond De Sjees 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsmelding · 63 meter

Kennisgevingen Besluit activiteiten leefomgeving voor het aanleggen en gebruiken van een gesloten bodemenergiesysteem op verschillende locaties in Dronten:

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 37 meter

Vergunning verleend voor het realiseren van een dakkapel aan De Sjees 5 te Biddinghuizen. aan De Sjees 5, 8256 EC Biddinghuizen

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 37 meter

Aanvraag vergunning voor 25-179 te realiseren dakkapel a/d Sjees 5 te Biddinghuizen. aan De Sjees 5 te Biddinghuizen

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Biddinghuizen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Sjees 13

Wat is de geschatte woningwaarde van De Sjees 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Baan €285.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaarde op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
In wat voor buurt ligt De Sjees 13?

De Sjees 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 149 m² in de CBS-buurt De Baan. De bevolkingsdichtheid van de buurt was 4.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Sjees 13?

De Sjees 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in De Baan, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Sjees 13?

De Sjees 13 heeft 149 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 224 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer.

Wat is het energielabel van De Sjees 13 en wat betekent dat?

De Sjees 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-04-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Sjees 13?

De Sjees 13 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Sjees 13?

De Sjees 13 is verkocht in de periode 2018 tot 2021. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Sjees 13?

Een woningrapport voor De Sjees 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Baan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1982, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Biddinghuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars