Straatbeeld van De Sjees 2 in Biddinghuizen

De Sjees 2, 8256 EB Biddinghuizen

122 m² Bouwjaar 1988 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Zo is deze pagina over De Sjees 2 opgebouwd

Wat deze pagina over De Sjees 2 in Biddinghuizen laat zien, is eerst per bron op dit adres geverifieerd. Terug te vinden op deze pagina: het bouwjaar, de woonoppervlakte, de perceeloppervlakte, het energielabel en de buurtcijfers voor De Baan. Woningkenmerken die niet bij dit adres te herleiden zijn, worden weggelaten. Het complete rapport vult dit aan met een onderbouwde waarde voor De Sjees 2.

De Sjees 2 is een vrijstaande woning in Biddinghuizen, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en een perceel van 208 m². Het energielabel is A.

Geschatte woningwaarde

Indicatieve waarde

€ 420.000 tot € 580.000

Betrouwbaarheid: Middel Bijgewerkt: 05-09-2026

Deze indicatie komt uit een van de eerste waardemodellen die we hebben uitgebracht. Het is geen officiële taxatie en geen verkoopadvies. Wil je een zeer accurate, onderbouwde berekening en een waardering uit ons nieuwste waardemodel?

Bestel een volledig rapport

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
422 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Sjees 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Sjees 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Baan

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

10,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,9 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

17,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Baan

De Sjees 2 ligt in de buurt De Baan in Biddinghuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.350 inwoners en 682 woningen. Van de woningvoorraad is 56% koopwoning, met een gemiddelde WOZ-waarde van 285.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

1350 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
682 Woningvoorraad
€285.000 Gem. WOZ-waarde De Baan
56% Koopwoningen
4.808 Inwoners per km²

De buurt De Baan

Locatie van De Sjees 2

Officiële bekendmakingen rond De Sjees 2

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsmelding · 51 meter

Kennisgevingen Besluit activiteiten leefomgeving voor het aanleggen en gebruiken van een gesloten bodemenergiesysteem op verschillende locaties in Dronten:

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 33 meter

Vergunning verleend voor het realiseren van een dakkapel aan De Sjees 5 te Biddinghuizen. aan De Sjees 5, 8256 EC Biddinghuizen

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 33 meter

Aanvraag vergunning voor 25-179 te realiseren dakkapel a/d Sjees 5 te Biddinghuizen. aan De Sjees 5 te Biddinghuizen

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Biddinghuizen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Sjees 2

Wat is de geschatte woningwaarde van De Sjees 2?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Baan €285.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaarde op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
In wat voor buurt ligt De Sjees 2?

De Sjees 2 is een vrijstaande woning van 122 m² in de CBS-buurt De Baan. De bevolkingsdichtheid van de buurt was 4.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Sjees 2?

De Sjees 2 is een vrijstaande woning in De Baan, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Sjees 2?

De Sjees 2 heeft 122 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 208 m².

Wat is het energielabel van De Sjees 2 en wat betekent dat?

De Sjees 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Sjees 2?

De Sjees 2 is verkocht in de periode 2014 tot 2017. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Sjees 2?

Een woningrapport voor De Sjees 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Baan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1988, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Biddinghuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars