Straatbeeld van De Teugel 17 in Biddinghuizen

De Teugel 17, 8256 DA Biddinghuizen

164 m² Bouwjaar 1977 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Hoe de gegevens over De Teugel 17 zijn samengesteld

Voor De Teugel 17 in Biddinghuizen is per bron gecontroleerd welke openbare registraties en woningkenmerken bij dit adres horen. Terug te vinden op deze pagina: het bouwjaar, de woonoppervlakte, de perceeloppervlakte, het energielabel en de buurtcijfers voor De Baan. Een kenmerk dat niet aan De Teugel 17 toe te schrijven is, wordt niet als woningkenmerk getoond. Een onderbouwde waarde voor De Teugel 17 staat in het complete rapport.

De Teugel 17 is een twee-onder-een-kapwoning in Biddinghuizen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m² en een perceel van 350 m². Het energielabel is C.

Geschatte woningwaarde

Indicatieve waarde

€ 525.000 tot € 725.000

Betrouwbaarheid: Middel Bijgewerkt: 05-09-2026

Deze indicatie komt uit een van de eerste waardemodellen die we hebben uitgebracht. Het is geen officiële taxatie en geen verkoopadvies. Wil je een zeer accurate, onderbouwde berekening en een waardering uit ons nieuwste waardemodel?

Bestel een volledig rapport

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
350 m²
Inhoud
535 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor De Teugel 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Teugel 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.55 kWh/m²
CO₂-emissie
39.02 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Baan

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,8 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

10,8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

8,1 km
Gezondheid

Apotheek

0,9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10,9 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,8 km
Cultuur

Bioscoop

17,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Baan

De Teugel 17 ligt in de buurt De Baan in Biddinghuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.350 inwoners en 682 woningen. Van de woningvoorraad is 56% koopwoning, met een gemiddelde WOZ-waarde van 285.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,8 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

1350 Inwoners
685 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
682 Woningvoorraad
€285.000 Gem. WOZ-waarde De Baan
56% Koopwoningen
4.808 Inwoners per km²

De buurt De Baan

Locatie van De Teugel 17

Officiële bekendmakingen rond De Teugel 17

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Biddinghuizen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Teugel 17

Wat is de geschatte woningwaarde van De Teugel 17?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Baan €285.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaarde op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
In wat voor buurt ligt De Teugel 17?

De Teugel 17 is een twee-onder-een-kapwoning van 164 m² in de CBS-buurt De Baan. De bevolkingsdichtheid van de buurt was 4.808 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Teugel 17?

De Teugel 17 is een twee-onder-een-kapwoning in De Baan, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Teugel 17?

De Teugel 17 heeft 164 m² woonoppervlakte en 535 m³ inhoud. Het perceel is 350 m².

Wat is het energielabel van De Teugel 17 en wat betekent dat?

De Teugel 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.02 kg/jaar.

Wat zit er in een woningrapport voor De Teugel 17?

Een woningrapport voor De Teugel 17 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Baan. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Biddinghuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars