Straatbeeld van Lucernehof 21 in Biddinghuizen

Lucernehof 21, 8256 CH Biddinghuizen

132 m² Bouwjaar 1977 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Hoe de gegevens over Lucernehof 21 zijn samengesteld

Voor Lucernehof 21 in Biddinghuizen is per bron gecontroleerd welke openbare registraties en woningkenmerken bij dit adres horen. Terug te vinden op deze pagina: het bouwjaar, de woonoppervlakte, de perceeloppervlakte, het energielabel en de buurtcijfers voor Oud-Biddinghuizen. Woningkenmerken die niet bij dit adres te herleiden zijn, worden weggelaten. Het complete rapport gaat een stap verder met een onderbouwde waarde voor Lucernehof 21.

Lucernehof 21 is een tussenwoning in Biddinghuizen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en een perceel van 1275 m². Het energielabel is A.

Geschatte woningwaarde

Indicatieve waarde

€ 350.000 tot € 430.000

Betrouwbaarheid: Hoog Bijgewerkt: 05-09-2026

Deze indicatie komt uit een van de eerste waardemodellen die we hebben uitgebracht. Het is geen officiële taxatie en geen verkoopadvies. Wil je een zeer accurate, onderbouwde berekening en een waardering uit ons nieuwste waardemodel?

Bestel een volledig rapport

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
1275 m²
Inhoud
429 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Lucernehof 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lucernehof 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.81
CO₂-emissie
2596.9 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Oud-Biddinghuizen

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,4 km
Vervoer

Treinstation

11,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,1 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,5 km
Cultuur

Bibliotheek

0,6 km
Cultuur

Bioscoop

17,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Oud-Biddinghuizen

Lucernehof 21 ligt in de buurt Oud-Biddinghuizen in Biddinghuizen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.690 inwoners en 737 woningen. Van de woningvoorraad is 29% koopwoning, met een gemiddelde WOZ-waarde van 270.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,4 km tot een huisarts.

1690 Inwoners
760 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
737 Woningvoorraad
€270.000 Gem. WOZ-waarde Oud-Biddinghuizen
29% Koopwoningen
5.493 Inwoners per km²

De buurt Oud-Biddinghuizen

Locatie van Lucernehof 21

Officiële bekendmakingen rond Lucernehof 21

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 42 meter

Vergunning verleend voor het opvangen van kinderen aan Lucernehof 7, 8256 CH Biddinghuizen

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Biddinghuizen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Biddinghuizen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Lucernehof 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Lucernehof 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Oud-Biddinghuizen €270.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaarde op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
In wat voor buurt ligt Lucernehof 21?

Lucernehof 21 is een tussenwoning van 132 m² in de CBS-buurt Oud-Biddinghuizen. De bevolkingsdichtheid van de buurt was 5.493 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lucernehof 21?

Lucernehof 21 is een tussenwoning in Oud-Biddinghuizen, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lucernehof 21?

Lucernehof 21 heeft 132 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Het perceel is 1275 m².

Wat is het energielabel van Lucernehof 21 en wat betekent dat?

Lucernehof 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2596.90 kg/jaar.

Wat zit er in een woningrapport voor Lucernehof 21?

Een woningrapport voor Lucernehof 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Oud-Biddinghuizen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Biddinghuizen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars