Streetview Coleman Hawkinslaan 2 Beverwijk

Coleman Hawkinslaan 2, 1948 BL Beverwijk

133 m² Bouwjaar 2011 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Coleman Hawkinslaan 2 is een woonhuis in Beverwijk, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 174 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
174 m²
Inhoud
488 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Coleman Hawkinslaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Coleman Hawkinslaan 2

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
69.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
102.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11%
CO₂-emissie
18.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beverwijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Beverwijk

750 Inwoners
285 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde De Ladder Zuid
45% Koopwoningen
7.085 Inwoners per km²

Locatie van Coleman Hawkinslaan 2

Vergelijkbare woningen in Beverwijk

Veelgestelde vragen over Coleman Hawkinslaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Coleman Hawkinslaan 2?

De gemiddelde woningwaarde in De Ladder Zuid is €421.000. Dat komt neer op circa €3.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Coleman Hawkinslaan 2 zich tot de wijk De Ladder Zuid?

Coleman Hawkinslaan 2 is een woonhuis van 133 m² in de wijk De Ladder Zuid. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.085 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Coleman Hawkinslaan 2?

Coleman Hawkinslaan 2 is een woonhuis in De Ladder Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Coleman Hawkinslaan 2 vergeleken met de buurt?

Coleman Hawkinslaan 2 heeft 133 m² woonoppervlakte en 488 m³ inhoud. Het perceel is 174 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In De Ladder Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Coleman Hawkinslaan 2 en wat betekent dat?

Coleman Hawkinslaan 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Coleman Hawkinslaan 2?

Coleman Hawkinslaan 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Ladder Zuid?

De wijk De Ladder Zuid in Beverwijk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Ladder Zuid?

Vanuit Coleman Hawkinslaan 2 in De Ladder Zuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.