Streetview Han Tromplaan 22 Beverwijk

Han Tromplaan 22, 1948 BG Beverwijk

101 m² Bouwjaar 2011 5 kamers Label A

Han Tromplaan 22 is een woonhuis in Beverwijk, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €421.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
354 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Han Tromplaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Han Tromplaan 22

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Beverwijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Beverwijk

750 Inwoners
285 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
277 Woningvoorraad
€421.000 Gem. woningwaarde De Ladder Zuid
45% Koopwoningen
7.085 Inwoners per km²

Locatie van Han Tromplaan 22

Vergelijkbare woningen in Beverwijk

Veelgestelde vragen over Han Tromplaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Han Tromplaan 22?

De prijsindicatie voor Han Tromplaan 22 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in De Ladder Zuid is €421.000. Dat komt neer op circa €4.168 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Han Tromplaan 22 zich tot de wijk De Ladder Zuid?

Han Tromplaan 22 is een woonhuis van 101 m² in de wijk De Ladder Zuid. De buurt telt 277 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.085 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Han Tromplaan 22?

Han Tromplaan 22 is een woonhuis in De Ladder Zuid, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Han Tromplaan 22 vergeleken met de buurt?

Han Tromplaan 22 heeft 101 m² woonoppervlakte en 354 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Ladder Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €421.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Han Tromplaan 22 en wat betekent dat?

Han Tromplaan 22 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Han Tromplaan 22?

Han Tromplaan 22 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Ladder Zuid?

De wijk De Ladder Zuid in Beverwijk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 750 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €421.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Ladder Zuid?

Vanuit Han Tromplaan 22 in De Ladder Zuid bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.