Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Inhoud
- 475 m³
- Kamers
- 6
Laan van Broekpolder 268 is een woonhuis in Beverwijk, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 154 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Broekpolder 268
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Laan van Broekpolder 268 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Lanen is €522.000. Dat komt neer op circa €3.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Broekpolder 268 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Lanen. De buurt telt 796 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.193 inwoners per km².
Laan van Broekpolder 268 is een woonhuis in Lanen, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Laan van Broekpolder 268 heeft 137 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 154 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Lanen ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Laan van Broekpolder 268 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-03-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Laan van Broekpolder 268 heeft 6 kamers.
De wijk Lanen in Beverwijk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Laan van Broekpolder 268 in Lanen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Broekpolder 268: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.5 km.