Eengezinswoning, tussenwoning Laan van Broekpolder 118 Beverwijk

Laan van Broekpolder 118, 1948 AR Beverwijk

119 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Laan van Broekpolder 118 is een eengezinswoning, tussenwoning in Beverwijk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 153 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
153 m²
Inhoud
428 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laan van Broekpolder 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan van Broekpolder 118

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
73.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
131.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.59 kg/m²

Tuin
Ja (87.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Beverwijk

2555 Inwoners
800 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
796 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Lanen
87% Koopwoningen
7.193 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan van Broekpolder 118

Vergelijkbare woningen in Beverwijk

Veelgestelde vragen over Laan van Broekpolder 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Broekpolder 118?

De prijsindicatie voor Laan van Broekpolder 118 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Lanen is €522.000. Dat komt neer op circa €4.387 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Broekpolder 118 zich tot de wijk Lanen?

Laan van Broekpolder 118 is een eengezinswoning, tussenwoning van 119 m² in de wijk Lanen. De buurt telt 796 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.193 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Broekpolder 118?

Laan van Broekpolder 118 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lanen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Laan van Broekpolder 118 vergeleken met de buurt?

Laan van Broekpolder 118 heeft 119 m² woonoppervlakte en 428 m³ inhoud. Het perceel is 153 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Lanen ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan van Broekpolder 118 en wat betekent dat?

Laan van Broekpolder 118 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan van Broekpolder 118?

Laan van Broekpolder 118 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 87 m².

Hoe is de woningmarkt in Lanen?

De wijk Lanen in Beverwijk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lanen?

Vanuit Laan van Broekpolder 118 in Lanen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.