Eengezinswoning, hoekwoning Wim Sonneveldlaan 22 Beverwijk

Wim Sonneveldlaan 22, 1948 AE Beverwijk

128 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Wim Sonneveldlaan 22 is een eengezinswoning, hoekwoning in Beverwijk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 269 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
269 m²
Inhoud
439 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wim Sonneveldlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wim Sonneveldlaan 22

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
100.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.5%
CO₂-emissie
31.13 kg/m²

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Beverwijk

2555 Inwoners
800 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
796 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Lanen
87% Koopwoningen
7.193 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wim Sonneveldlaan 22

Vergelijkbare woningen in Beverwijk

Veelgestelde vragen over Wim Sonneveldlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Wim Sonneveldlaan 22?

De prijsindicatie voor Wim Sonneveldlaan 22 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Lanen is €522.000. Dat komt neer op circa €4.078 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wim Sonneveldlaan 22 zich tot de wijk Lanen?

Wim Sonneveldlaan 22 is een eengezinswoning, hoekwoning van 128 m² in de wijk Lanen. De buurt telt 796 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.193 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wim Sonneveldlaan 22?

Wim Sonneveldlaan 22 is een eengezinswoning, hoekwoning in Lanen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wim Sonneveldlaan 22 vergeleken met de buurt?

Wim Sonneveldlaan 22 heeft 128 m² woonoppervlakte en 439 m³ inhoud. Het perceel is 269 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Lanen ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wim Sonneveldlaan 22 en wat betekent dat?

Wim Sonneveldlaan 22 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wim Sonneveldlaan 22?

Wim Sonneveldlaan 22 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Lanen?

De wijk Lanen in Beverwijk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lanen?

Vanuit Wim Sonneveldlaan 22 in Lanen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.