Eengezinswoning, tussenwoning Wim Kanlaan 4 Beverwijk

Wim Kanlaan 4, 1948 AD Beverwijk

129 m² Bouwjaar 2002 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Wim Kanlaan 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Beverwijk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 163 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
163 m²
Inhoud
449 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Wim Kanlaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wim Kanlaan 4

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
78.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
67.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.3%
CO₂-emissie
11.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Beverwijk

2555 Inwoners
800 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
796 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Lanen
87% Koopwoningen
7.193 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wim Kanlaan 4

Vergelijkbare woningen in Beverwijk

Veelgestelde vragen over Wim Kanlaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Wim Kanlaan 4?

De prijsindicatie voor Wim Kanlaan 4 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Lanen is €522.000. Dat komt neer op circa €4.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wim Kanlaan 4 zich tot de wijk Lanen?

Wim Kanlaan 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk Lanen. De buurt telt 796 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.193 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wim Kanlaan 4?

Wim Kanlaan 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lanen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wim Kanlaan 4 vergeleken met de buurt?

Wim Kanlaan 4 heeft 129 m² woonoppervlakte en 449 m³ inhoud. Het perceel is 163 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Lanen ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wim Kanlaan 4 en wat betekent dat?

Wim Kanlaan 4 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-08-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wim Kanlaan 4?

Wim Kanlaan 4 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 61 m².

Hoe is de woningmarkt in Lanen?

De wijk Lanen in Beverwijk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lanen?

Vanuit Wim Kanlaan 4 in Lanen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.