Vrijstaande woning Toon Hermanslaan 32 Beverwijk

Toon Hermanslaan 32, 1948 AC Beverwijk

210 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Toon Hermanslaan 32 is een vrijstaande woning in Beverwijk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 513 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
513 m²
Inhoud
749 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€995.000 tot €1.245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Toon Hermanslaan 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toon Hermanslaan 32

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (288.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Beverwijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Beverwijk

2555 Inwoners
800 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
796 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Lanen
87% Koopwoningen
7.193 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Toon Hermanslaan 32

Vergelijkbare woningen in Beverwijk

Veelgestelde vragen over Toon Hermanslaan 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Toon Hermanslaan 32?

De prijsindicatie voor Toon Hermanslaan 32 ligt rond €995.000 tot €1.245.000. De gemiddelde woningwaarde in Lanen is €522.000. Dat komt neer op circa €2.486 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toon Hermanslaan 32 zich tot de wijk Lanen?

Toon Hermanslaan 32 is een vrijstaande woning van 210 m² in de wijk Lanen. De buurt telt 796 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.193 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toon Hermanslaan 32?

Toon Hermanslaan 32 is een vrijstaande woning in Lanen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Toon Hermanslaan 32 vergeleken met de buurt?

Toon Hermanslaan 32 heeft 210 m² woonoppervlakte en 749 m³ inhoud. Het perceel is 513 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Lanen ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toon Hermanslaan 32 en wat betekent dat?

Toon Hermanslaan 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Toon Hermanslaan 32?

Toon Hermanslaan 32 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 288 m².

Hoe is de woningmarkt in Lanen?

De wijk Lanen in Beverwijk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lanen?

Vanuit Toon Hermanslaan 32 in Lanen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.