Streetview Toon Hermanslaan 13 Beverwijk

Toon Hermanslaan 13, 1948 AC Beverwijk

143 m² Bouwjaar 2002 Label B

Toon Hermanslaan 13 is een woonhuis in Beverwijk, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en een perceel van 237 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
237 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Toon Hermanslaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toon Hermanslaan 13

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beverwijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Beverwijk

2555 Inwoners
800 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
796 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Lanen
87% Koopwoningen
7.193 Inwoners per km²

Locatie van Toon Hermanslaan 13

Vergelijkbare woningen in Beverwijk

Veelgestelde vragen over Toon Hermanslaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Toon Hermanslaan 13?

De gemiddelde woningwaarde in Lanen is €522.000. Dat komt neer op circa €3.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toon Hermanslaan 13 zich tot de wijk Lanen?

Toon Hermanslaan 13 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Lanen. De buurt telt 796 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.193 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toon Hermanslaan 13?

Toon Hermanslaan 13 is een woonhuis in Lanen, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Toon Hermanslaan 13 vergeleken met de buurt?

Toon Hermanslaan 13 heeft 143 m² woonoppervlakte. Het perceel is 237 m². In Lanen ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toon Hermanslaan 13 en wat betekent dat?

Toon Hermanslaan 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-02-22. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lanen?

De wijk Lanen in Beverwijk (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lanen?

Vanuit Toon Hermanslaan 13 in Lanen bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lanen?

Zorg en onderwijs in de buurt van Toon Hermanslaan 13: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.5 km.