Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 202 m²
- Perceeloppervlakte
- 3223 m²
Beutenaken 14 is een woonhuis in Beutenaken, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m² en een perceel van 3223 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beutenaken 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
5 kmSupermarkt
4.7 kmHuisarts
5.8 kmTreinstation
12 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
5 kmMiddelbare school
6.2 kmApotheek
6.5 kmZiekenhuis
14.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
6.4 kmBioscoop
17.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Slenaken is €417.000. Dat komt neer op circa €2.064 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeutenaken 14 is een woonhuis van 202 m² in de wijk Slenaken. De buurt telt 190 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 157 inwoners per km².
Beutenaken 14 is een woonhuis in Slenaken, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Beutenaken 14 heeft 202 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3223 m². In Slenaken ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beutenaken 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.36 kg/jaar.
De wijk Slenaken in Beutenaken (Limburg) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Beutenaken 14 in Slenaken bereik je: supermarkt op 4.7 km, basisschool op 5 km, huisarts op 5.8 km, treinstation op 12 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beutenaken 14: ziekenhuis op 14.3 km, apotheek op 6.5 km, kinderdagverblijf op 5 km, middelbare school op 6.2 km.
Recreatie nabij Slenaken: restaurant (0.6 km), cafe (1.8 km).