Eengezinswoning, tussenwoning Waterdorp 47 Beuningen Gld

Waterdorp 47, 6642 DB Beuningen Gld

118 m² Bouwjaar 2015 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Waterdorp 47 is een eengezinswoning, tussenwoning in Beuningen Gld, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 125 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
125 m²
Inhoud
423 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Waterdorp 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterdorp 47

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

2770 Inwoners
1035 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1043 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Beuningse Plas
91% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waterdorp 47

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Waterdorp 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterdorp 47?

De prijsindicatie voor Waterdorp 47 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €4.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterdorp 47 zich tot de wijk Beuningen-Beuningse Plas?

Waterdorp 47 is een eengezinswoning, tussenwoning van 118 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterdorp 47?

Waterdorp 47 is een eengezinswoning, tussenwoning in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waterdorp 47 vergeleken met de buurt?

Waterdorp 47 heeft 118 m² woonoppervlakte en 423 m³ inhoud. Het perceel is 125 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterdorp 47 en wat betekent dat?

Waterdorp 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-05-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waterdorp 47?

Waterdorp 47 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Beuningse Plas?

De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Beuningse Plas?

Vanuit Waterdorp 47 in Beuningen-Beuningse Plas bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.5 km.