Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Wolfsbossingel 52 Beuningen Gld

Wolfsbossingel 52, 6642 CP Beuningen Gld

140 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Wolfsbossingel 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Beuningen Gld, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 443 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
443 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wolfsbossingel 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolfsbossingel 52

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.96 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.5%
CO₂-emissie
19.43 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (225.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

2770 Inwoners
1035 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1043 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Beuningse Plas
91% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wolfsbossingel 52

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Wolfsbossingel 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolfsbossingel 52?

De prijsindicatie voor Wolfsbossingel 52 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €3.664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolfsbossingel 52 zich tot de wijk Beuningen-Beuningse Plas?

Wolfsbossingel 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 140 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolfsbossingel 52?

Wolfsbossingel 52 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wolfsbossingel 52 vergeleken met de buurt?

Wolfsbossingel 52 heeft 140 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 443 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolfsbossingel 52 en wat betekent dat?

Wolfsbossingel 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wolfsbossingel 52?

Wolfsbossingel 52 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 225 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Beuningse Plas?

De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.