Streetview Wolfsbossingel 26 Beuningen Gld

Wolfsbossingel 26, 6642 CN Beuningen Gld

93 m² Bouwjaar 1996 3 kamers Label B

Wolfsbossingel 26 is een appartement in Beuningen Gld, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
93 m²
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Wolfsbossingel 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolfsbossingel 26

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.6 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

2770 Inwoners
1035 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1043 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Beuningse Plas
91% Koopwoningen
3.415 Inwoners per km²

Locatie van Wolfsbossingel 26

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Wolfsbossingel 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolfsbossingel 26?

De prijsindicatie voor Wolfsbossingel 26 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Beuningse Plas is €513.000. Dat komt neer op circa €5.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolfsbossingel 26 zich tot de wijk Beuningen-Beuningse Plas?

Wolfsbossingel 26 is een appartement van 93 m² in de wijk Beuningen-Beuningse Plas. De buurt telt 1.043 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.415 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolfsbossingel 26?

Wolfsbossingel 26 is een appartement in Beuningen-Beuningse Plas, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Wolfsbossingel 26 vergeleken met de buurt?

Wolfsbossingel 26 heeft 93 m² woonoppervlakte. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Beuningen-Beuningse Plas ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolfsbossingel 26 en wat betekent dat?

Wolfsbossingel 26 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-12-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wolfsbossingel 26?

Wolfsbossingel 26 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Beuningse Plas?

De wijk Beuningen-Beuningse Plas in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 2.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Beuningse Plas?

Vanuit Wolfsbossingel 26 in Beuningen-Beuningse Plas bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6 km, snelwegoprit op 2.5 km.