Galerijflat Burgemeester Geradtslaan 19 C Beuningen Gld

Burgemeester Geradtslaan 19 C, 6641 ZR Beuningen Gld

74 m² Bouwjaar 2009 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Burgemeester Geradtslaan 19 C is een galerijflat in Beuningen Gld, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
246 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Geradtslaan 19 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Geradtslaan 19 C

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
94.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

1090 Inwoners
650 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Centrum
35% Koopwoningen
5.037 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Geradtslaan 19 C

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Burgemeester Geradtslaan 19 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Geradtslaan 19 C?

De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Centrum is €270.000. Dat komt neer op circa €3.649 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Geradtslaan 19 C zich tot de wijk Beuningen-Centrum?

Burgemeester Geradtslaan 19 C is een galerijflat van 74 m² in de wijk Beuningen-Centrum. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Geradtslaan 19 C?

Burgemeester Geradtslaan 19 C is een galerijflat in Beuningen-Centrum, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Burgemeester Geradtslaan 19 C vergeleken met de buurt?

Burgemeester Geradtslaan 19 C heeft 74 m² woonoppervlakte en 246 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Beuningen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Geradtslaan 19 C en wat betekent dat?

Burgemeester Geradtslaan 19 C heeft energielabel A. Geldig tot 2034-02-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Geradtslaan 19 C?

Burgemeester Geradtslaan 19 C heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Centrum?

De wijk Beuningen-Centrum in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Centrum?