Streetview Patrijslaan 23 Beuningen Gld

Patrijslaan 23, 6641 ZE Beuningen Gld

155 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Patrijslaan 23 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 401 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €344.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
401 m²
Inhoud
556 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Patrijslaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Patrijslaan 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
167.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.8 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

905 Inwoners
405 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
404 Woningvoorraad
€344.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Duivenkamp
66% Koopwoningen
5.852 Inwoners per km²

Locatie van Patrijslaan 23

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Patrijslaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Patrijslaan 23?

De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Duivenkamp is €344.000. Dat komt neer op circa €2.219 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Patrijslaan 23 zich tot de wijk Beuningen-Duivenkamp?

Patrijslaan 23 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Beuningen-Duivenkamp. De buurt telt 404 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.852 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Patrijslaan 23?

Patrijslaan 23 is een woonhuis in Beuningen-Duivenkamp, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Patrijslaan 23 vergeleken met de buurt?

Patrijslaan 23 heeft 155 m² woonoppervlakte en 556 m³ inhoud. Het perceel is 401 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Beuningen-Duivenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €344.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Patrijslaan 23 en wat betekent dat?

Patrijslaan 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Patrijslaan 23?

Patrijslaan 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Duivenkamp?

De wijk Beuningen-Duivenkamp in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €344.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Duivenkamp?

Vanuit Patrijslaan 23 in Beuningen-Duivenkamp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.