Vrijstaande woning Burgemeester van Suchtelenstraat 17 Beuningen Gld

Burgemeester van Suchtelenstraat 17, 6641 XM Beuningen Gld

120 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Burgemeester van Suchtelenstraat 17 is een vrijstaande woning in Beuningen Gld, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 1007 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
1007 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester van Suchtelenstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester van Suchtelenstraat 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
178.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
248.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, tuin rondom, voortuin en zijtuin

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.5 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

80 Inwoners
35 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
34 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Beuningen-De Linde
97% Koopwoningen
1.166 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester van Suchtelenstraat 17

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Burgemeester van Suchtelenstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester van Suchtelenstraat 17?

De prijsindicatie voor Burgemeester van Suchtelenstraat 17 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-De Linde is €477.000. Dat komt neer op circa €3.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester van Suchtelenstraat 17 zich tot de wijk Beuningen-De Linde?

Burgemeester van Suchtelenstraat 17 is een vrijstaande woning van 120 m² in de wijk Beuningen-De Linde. De buurt telt 34 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.166 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester van Suchtelenstraat 17?

Burgemeester van Suchtelenstraat 17 is een vrijstaande woning in Beuningen-De Linde, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester van Suchtelenstraat 17 vergeleken met de buurt?

Burgemeester van Suchtelenstraat 17 heeft 120 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 1007 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Beuningen-De Linde ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester van Suchtelenstraat 17 en wat betekent dat?

Burgemeester van Suchtelenstraat 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester van Suchtelenstraat 17?

Burgemeester van Suchtelenstraat 17 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-De Linde?

De wijk Beuningen-De Linde in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 80 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.