Eengezinswoning, tussenwoning Haspel 8 Beuningen Gld

Haspel 8, 6641 XC Beuningen Gld

125 m² Bouwjaar 1976 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Haspel 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Beuningen Gld, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 170 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
415 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Haspel 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haspel 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
112.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
144.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.2%
CO₂-emissie
24.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zonneterras
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

410 Inwoners
180 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
177 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Hoeve-1
69% Koopwoningen
6.265 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haspel 8

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Haspel 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Haspel 8?

De prijsindicatie voor Haspel 8 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Hoeve-1 is €347.000. Dat komt neer op circa €2.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haspel 8 zich tot de wijk Beuningen-Hoeve-1?

Haspel 8 is een eengezinswoning, tussenwoning van 125 m² in de wijk Beuningen-Hoeve-1. De buurt telt 177 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.265 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haspel 8?

Haspel 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Beuningen-Hoeve-1, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haspel 8 vergeleken met de buurt?

Haspel 8 heeft 125 m² woonoppervlakte en 415 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Beuningen-Hoeve-1 ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haspel 8 en wat betekent dat?

Haspel 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Haspel 8?

Haspel 8 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 54 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Hoeve-1?

De wijk Beuningen-Hoeve-1 in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Hoeve-1?

Vanuit Haspel 8 in Beuningen-Hoeve-1 bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beuningen-Hoeve-1?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haspel 8: ziekenhuis op 8.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 4.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Beuningen-Hoeve-1?

Recreatie nabij Beuningen-Hoeve-1: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Haspel 8?

Haspel 8 is verkocht in de periode 2024 tot 2028. De prijsindicatie ligt rond €190.000 tot €240.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Hoeve-1 is €347.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Haspel 8?

Een woningrapport voor Haspel 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Beuningen-Hoeve-1. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen