Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Aalsterveld 63 Beuningen Gld

Aalsterveld 63, 6641 SC Beuningen Gld

101 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Aalsterveld 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Beuningen Gld, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 203 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €266.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
359 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Aalsterveld 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aalsterveld 63

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
129.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.7%
CO₂-emissie
32.89 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (10.0 m²)
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

7.9 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

590 Inwoners
285 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
289 Woningvoorraad
€266.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Aalsterveld
46% Koopwoningen
3.918 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aalsterveld 63

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Aalsterveld 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Aalsterveld 63?

De prijsindicatie voor Aalsterveld 63 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Aalsterveld is €266.000. Dat komt neer op circa €2.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aalsterveld 63 zich tot de wijk Beuningen-Aalsterveld?

Aalsterveld 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 101 m² in de wijk Beuningen-Aalsterveld. De buurt telt 289 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.918 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aalsterveld 63?

Aalsterveld 63 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Beuningen-Aalsterveld, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Aalsterveld 63 vergeleken met de buurt?

Aalsterveld 63 heeft 101 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Beuningen-Aalsterveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €266.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aalsterveld 63 en wat betekent dat?

Aalsterveld 63 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aalsterveld 63?

Aalsterveld 63 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Aalsterveld?

De wijk Beuningen-Aalsterveld in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 590 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €266.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Aalsterveld?