Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 573 m²
- Perceeloppervlakte
- 1089 m²
de Balmerd 14 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 573 m² en een perceel van 1089 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €480.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Balmerd 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
7.3 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
8.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Den Balmerd is €480.000. Dat komt neer op circa €838 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Balmerd 14 is een woonhuis van 573 m² in de wijk Beuningen-Den Balmerd. De buurt telt 380 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.206 inwoners per km².
de Balmerd 14 is een woonhuis in Beuningen-Den Balmerd, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
de Balmerd 14 heeft 573 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1089 m². In Beuningen-Den Balmerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €480.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
de Balmerd 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Beuningen-Den Balmerd in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 810 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €480.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit de Balmerd 14 in Beuningen-Den Balmerd bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 7.3 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van de Balmerd 14: ziekenhuis op 9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 6 km.