Streetview Kloosterstraat 11 Beuningen Gld

Kloosterstraat 11, 6641 KW Beuningen Gld

207 m² Bouwjaar 1986 Label B

Kloosterstraat 11 is een woonhuis in Beuningen Gld, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 484 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €270.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
484 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Kloosterstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterstraat 11

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Beuningen Gld

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

7.7 km

Buurtinformatie in Beuningen Gld

1090 Inwoners
650 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
612 Woningvoorraad
€270.000 Gem. woningwaarde Beuningen-Centrum
35% Koopwoningen
5.037 Inwoners per km²

Locatie van Kloosterstraat 11

Vergelijkbare woningen in Beuningen Gld

Veelgestelde vragen over Kloosterstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Beuningen-Centrum is €270.000. Dat komt neer op circa €1.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterstraat 11 zich tot de wijk Beuningen-Centrum?

Kloosterstraat 11 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Beuningen-Centrum. De buurt telt 612 woningen. Daarvan is 35% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.037 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterstraat 11?

Kloosterstraat 11 is een woonhuis in Beuningen-Centrum, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kloosterstraat 11 vergeleken met de buurt?

Kloosterstraat 11 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 484 m². In Beuningen-Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €270.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloosterstraat 11 en wat betekent dat?

Kloosterstraat 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Beuningen-Centrum?

De wijk Beuningen-Centrum in Beuningen Gld (Gelderland) kenmerkt zich door 1.090 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €270.000, 35% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beuningen-Centrum?

Vanuit Kloosterstraat 11 in Beuningen-Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beuningen-Centrum?